30-01-2012 13:25 Leeftijd: 110 days
Alzheimer Café 7 februari
Hoe kan de casemanager u ondersteunen bij dementie?
Op dinsdag 7 februari a.s. is er weer een Alzheimer Café Enschede. Het thema van deze bijeenkomst is:
Hoe kan de casemanager u ondersteunen bij dementie? Een ieder die geïnteresseerd is wordt hierbij van harte uitgenodigd.
Tijdens deze bijeenkomst wordt stil gestaan bij het werk van de casemanager dementie en hoe deze iemand kan ondersteunen bij dementie.
De casemanager is het aanspreekpunt voor iemand met dementie die nog thuis woont en voor zijn/haar partner of naaste familie. Al in een vroeg stadium kan de casemanager zorgen voor begeleiding en zo problemen in de toekomst voorkomen.
De presentatie wordt gedaan door Heleen Muldercasemanagement Dementieketen Zuidoost Twente.
Zoals gebruikelijk in het Alzheimer Café is er voor bezoekers volop gelegenheid om naast het stellen van vragen contacten te leggen met lotgenoten. Deelname aan het Alzheimer Café is gratis.
Alzheimer Café: Wijkcentrum de Roef
Pastoor Geertmanstraat 17, Enschede
Datum en tijd: Dinsdag 7 februari 2012
19.00: zaal open
19.30 – 21.00 uur: programma
Toegang, koffie en thee zijn gratis.
Inlichtingen: Voor inlichtingen kunt u bellen met de coördinator, Wil Varwijk 053 432 0122