Woensdag 26 november - Toneelvoorstelling in de Kleine Willem
Orange the World
Orange the World is de wereldwijde campagne van UN Women tegen geweld tegen vrouwen en meisjes. Van 25 november (Internationale Dag tegen Geweld tegen Vrouwen) tot 10 december (Internationale Mensenrechtendag) worden er allerlei activteiten georganiseerd en worden het stadhuis en Saxion Hogeschool in Enschede oranje uitgelicht.
Het thema van 2025 in Nederland is: “Gemeenten aan zet: veilig, overal en altijd”. Geweld tegen vrouwen en meisjes kan overal plaatsvinden – op straat, bij het uitgaan, op werk of school, in de zorg, in cyberspace, binnen verenigingen en zelfs thuis. Van seksuele intimidatie tot femicide.
Woensdag 26 november 19.30 uur
Toneelvoorstelling in de Kleine Willem, Langestraat 45.
Geen Vaarwel. Een taboedoorbrekend, muzikaal, dynamisch theaterprogramma met nagesprek.
In Geen Vaarwel brengt theatermaker Naomi Inez een eerbetoon aan haar eigen kunstzinnige, excentrieke moeder en andere vrouwen die zijn omgebracht.
Lees meer