SIVE

Orange the World - Inspirerende Ontmoeting

Zaterdag 6 december 10.30 uur - Centrale Bibliotheek Enschede

Orange the World 
Orange the World is de wereldwijde campagne van UN Women tegen geweld tegen vrouwen en meisjes. Van 25 november (Internationale Dag tegen Geweld tegen Vrouwen) tot 10 december (Internationale Mensenrechtendag) worden er allerlei activteiten georganiseerd  en worden het Stadhuis en Saxion Hogeschool in Enschede oranje uitgelicht.
Het thema van 2025 in Nederland is: Gemeenten aan zet: veilig, overal en altijd. Geweld tegen vrouwen en meisjes kan overal plaatsvinden – op straat, bij het uitgaan, op werk of school, in de zorg, in cyberspace, binnen verenigingen en zelfs thuis. Van seksuele intimidatie tot femicide.

Inspirerende Ontmoeting Marilyn Djorai

Marilyn Djorai is een jonge vrouw die haar stem inzet om verschil te maken. Naast haar studie psychologie aan de Universiteit Twente zet ze zich in voor anderen, onder meer via Amnesty International Students Twente, de Student Union en haar rol als Confidential Contact Person. Marilyn weet als geen ander hoe belangrijk het is om op te komen voor jezelf én voor anderen, juist omdat ze zelf te maken heeft gehad met grensoverschrijdend gedrag. In plaats van zich daardoor te laten beïnvloeden, put ze kracht uit zichzelf en de mensen om haar heen. Zij gebruikt haar ervaringen om anderen te steunen. Haar openheid, moed en maatschappelijke betrokkenheid maken haar tot een inspirerend voorbeeld van veerkracht en compassie. 

Marilyn vertelt over hoe zij kracht heeft gehaald uit haarzelf en de mensen om haar heen om zich niet te laten beïvloeden door gebeurtenissen en juist verandering te maken. 

De ontmoeting is gratis. Opgeven via: sive@alifa.nl

Zaterdag 6  december 10.30 uur - Centrale Bibliotheek Enschede, Pijpenstraat 15

 

Chat