SIVE

Brigit Sijmons Award

SIVE rijkt tijdens Internationale Vrouwendag, op zaterdag 7 maart ! 2026 de Brigit Sijmons Award uit. De award wordt uitgereikt door wethouder Arjan Kampman

Je kunt nu vrouwen nomineren.

 

Om de Brigit Sijmons Award te kunnen winnen, moet de genomineerde vrouw een inspiratiebron in Twente zijn. Ze zet zich in voor de samenleving door anderen te helpen. Ze dopt haar eigen boontjes. Ze is een voorbeeld voor andere vrouwen, vindt het belangrijk dat iedereen gelijke kansen krijgt en ze draagt dit ideaal ook uit.

Ken jij DE vrouw waar SIVE naar op zoek is? Meld haar dan zo snel mogelijk aan. Dat doe je door een motivatie te sturen, samen met een rechtenvrije foto, naar y.ramdien@alifa.nl Nomineren kan tot en met 24 februari 2026

Brigit Sijmons was jarenlang de bevlogen voorzitter van SIVE. Ze overleed op 10 november 2017. Haar kracht was het verbinden van mensen. Vol enthousiasme en positiviteit heeft ze vele vrouwen weten te inspireren. Haar kracht is vandaag de dag nog steeds voelbaar. Met de Brigit Sijmons Award wil SIVE vrouwen stimuleren en inspireren om hun hart te volgen. Om een voorbeeld te zijn voor anderen.

In 2019 en 2020 werden de eerste Brigit Sijmons Award uitgereikt aan Audry Hoemakers en Sangita Khadka. In 2022 won Cultuurmakelaar Quinta Clason de award. In 2023 heeft Touraja Shabaane de Award gewonnen.In 2025 mocht Diet Gerritsen de Brigit Sijmons Award in ontvangst nemen.

Voor meer informatie:

Yetta Hulst, Coördinator SIVE

Kantoor:  053-4347442 / Mobiel: 06-20585053

Mail: y.ramdien@alifa.nl

 

Chat