Wij verbinden de stad
Jij & jouw wijk

Het team

In de stadsdelen Centrum, Oost en Noord wordt het Wijkwerk uitgevoerd door een samenwerkingsverband van Alifa en Visier onder de naam Twentse Alliantie.

Voor wijkgerichte ondersteuning in de stadsdelen Zuid en West dient u contact op te nemen met SVEN.


Marijn Heinemans
Noord

Tom Schenk
Noord

Cecila Altink
Oost
m.heinemans@alifa.nl t.schenk@alifa.nl c.altink@alifa.nl
     
 
Sanne Hofmeijer
Oost
 

Ramon Voets
Oost

 
Kees Mekers
Centrum

s.hofmeijer@alifa.nl r.voets@alifa.nl k.mekers@alifa.nl
     
     
     
     
                                                                              
Wilfried Olde Hartman
Centrum, Noord en Oost
Nicole van Vonno
Centrum
 
wilfried@visier-md.nl nicole@visier-md.nl  
     
     
     
     
     
     

 

Chat