Wij verbinden de stad
Jij & jouw wijk

Het team

In de stadsdelen Centrum, Oost en Noord wordt het Wijkwerk uitgevoerd door een samenwerkingsverband van Alifa, Visier en Eurus onder de naam Twentse Alliantie.

Voor wijkgerichte ondersteuning in de stadsdelen Zuid en West dient u contact op te nemen met SVEN.

 

Cecila Altink   Gerard Kirchjunger Tom Schenk
c.altink@alifa.nl           g.kirchjunger@alifa.nl t.schenk@alifa.nl
Noord Centrum Noord
     
 
Sanne Hofmeijer Jorben Koenen  
s.hofmeijer@alifa.nl j.koenen@alifa.nl  
Oost Centrum en Oost  
     
                                                                              
Ingrid Leferink Astrid Hasperhoven Wilfried Olde Hartman
ingrid@eurus.nl astrid@eurus.nl wilfried@visier-md.nl
Oost Centrum en Noord Centrum, Noord en Oost
     
 
Nicole van Vonno Marcel Dahoe  
nicole@visier-md.nl marcel@eurus.nl  
Centrum Oost en Noord