Jongerenwerk

Het team

 
David Berghout Ramona Thadi Christina Saweiros Elif Ormanci
d.berghout@alifa.nl r.tahadi@alifa.nl c.saweiros@alifa.nl e.ormanci@alifa.nl
Stedelijk Stedelijk Stedelijk en Zuid Stedelijk
       
Merle de Vos Nenny George Douwe Bolsenga Sagar Bhagoe
m.devos@alifa.nl n.george@alifa.nl d.bolsenga@alifa.nl s.bhagoe@alifa.nl
Centrum Centrum en Hardgaan053 Centrum en Bikeworks Noord
       
Mihriban Guney Yuksel Ulucay Adjai Autur Jelle Linthorst
m.guney@alifa.nl y.ulucay@alifa.nl a.autur@alifa.nl j.linthorst@alifa.nl
Noord Noord Oost Oost
       
Randy Koetsier Mario Delogu Pascal Dijkmans Michael Spierings
r.koetsier@alifa.nl m.delogu@alifa.nl p.dijkmans@alifa.nl m.spierings@alifa.nl
Oost en Zuid Zuid Zuid en Bikeworks Zuid
       
 
Joke Berkhof Kim Fox Anel Darman  
j.berkhof@alifa.nl k.fox@alifa.nl a.darman@alifa.nl  
Zuid West West  
       
 
Quirijn ten Napel Manon Belt Leroy Bouwhuis  
q.tennapel@alifa.nl m.belt@alifa.nl l.bouwhuis@alifa.nl  
Hardgaan053 Hardgaan053 Studio 15  
       
Chat