Welzijn Senioren

Team Welzijn Senioren


Kamile Adali
k.adali@alifa.nl
Thuisadministratie migranten senioren
Ontmoetingsgroepen
Spreekuur migranten senioren

Alzheimer Theehuis

Theo Jongman
t.jongman@alifa.nl
Boodschappendienst
AutoMaatje
Vind Gezelschap
SeniorWhizzkids

Wil Varwijk
w.varwijk@alifa.nl
Thuisadministratie
Belasting Invulhulp
Alzheimer Café
Ouderensociëteiten ESO

Leroy Veldhuis
l.veldhuis@alifa.nl
Welzijn op Recept
Vind Gezelschap
Aanpak Eenzaamheid
 
       

Bedriye Ekici
b.ekici@alifa.nl
Thuisadministratie
Ontmoetingsgroepen migranten
Inloop spreekuur migranten
Vrijwilligerscoördinatie

Hans van der Weide
h.vanderweide@alifa.nl
AutoMaatje


 

Ilse van Heerwaarden
i.vanheerwaarden@alifa.nl
Stadspost voor Senioren
Website
Seniorenwijzer
 


Rita Almatlob
r.almatlob@alifa.nl
Spreekuur migranten senioren


 

       

 

 

Alifa Welzijn Senioren
Pathmossingel 200
7513 CM Enschede
Tel. 053 432 01 22
welzijnsenioren@alifa.nl

      

Chat