Onze mensen

 

Team Centrum      

Annemiek Kamphorst Anneke van der Linden Gerard Kirchjünger Merle de Vos
Jongerenwerk Opvoeden & Opgroeien Wijkwerk Jongerenwerk - Opvoeden & Opgroeien
a.kamphorst@alifa.nl a.vanderlinden@alifa.nl g.kirchjunger@alifa.nl m.devos@alifa.nl
       

 
Leroy Veldhuis Marieke Bornebroek Jorben Koenen  
Jongerenwerk Opvoeden & Opgroeien Wijkwerk  
l.veldhuis@alifa.nl m.bornebroek@alifa.nl j.koenen@alifa.nl  
       
       
Team Zuid      

Mario Delogu Pascal Dijkman Ramona Tahadi Marieke Bornerbroek
Jongerenwerk Jongerenwerk Jongerenwerk Opvoeden & Opgroeien
m.delogu@alifa.nl p.dijkman@alifa.nl r.tahadi@alifa.nl m.bornebroek@alifa.nl
       

   
Irma Roolvink Randy Koetsier    
Opvoeden & Opgroeien Jongerenwerk    
i.roolvink@alifa.nl r.koetsier@alifa.nl    
       
       
Team Noord      

Tom Schenk Cecila Altink Sagar Bhagoe Assia Lbenay
Wijkwerk Wijkwerk Jongerenwerk Jongerenwerk
t.schenk@alifa.nl c.altink@alifa.nl s.bhagoe@alifa.nl a.lbenay@alifa.nl
       

   
Muzeyyen Tekin Jos Pinna    
Opvoeden & Opgroeien Jongerenwerk    
m.tekin@alifa.nl j.pinna@alifa.nl    
       
       
Team Oost      

Michael Spierings Gijs Vitadamo Silvia Wijering Marion van Gils
Jongerenwerk Jongerenwerk Opvoeden & Opgroeien Opvoeden & Opgroeien
m.spierings@alifa.nl g.vitadamo@alifa.nl s.wijering@alifa.nl m.vangils@alifa.nl
       

Sanne Hofmeijer Jorben Koenen Ramona Tahadi Randy Koetsier
Wijkwerk Wijkwerk Jongerenwerk Jongerenwerk
s.hofmeijer@alifa.nl j.koenen@alifa.nl r.tahadi@alifa.nl r.koetsier@alifa.nl
       
       
Team West      

Bart Aalders Hilde Quivooy Belinda Borchert Anel Darman
Jongerenwerk Opvoeden & Opgroeien Jongerenwerk Jongerenwerk
b.aalders@alifa.nl h.quivooy@alifa.nl b.borchert@alifa.nl a.darman@alifa.nl
       
       
Stedelijk Jongerenwerk      

Marije Davidse Kim Oude Keizer David Berghout Douwe Bolsenga
Jongerenwerk Jongerenwerk Jongerenwerk Bike Works
m.davidse@alifa.nl k.oudekeizer@alifa.nl d.berghout@alifa.nl d.bolsenga@alifa.nl
       

   
Christina Saweiros Pascal Dijkman    
Jongerenwerk Jongerenwerk - Bike Works    
c.saweiros@alifa.nl p.dijkman@alifa.nl    
       
       

Vrijwilligersdiensten

 

 

 

Theo Jongman Wil Varwijk Gerard Kirchjünger Sevilay Luiken-Dalli
Welzijn Senioren Welzijn Senioren Welzijn Senioren Welzijn Senioren
t.jongman@alifa.nl w.varwijk@alifa.nl g.kirchjunger@alifa.nl s.dalli@alifa.nl

 

     

 

Kamile Adali Ilse van Heerwaarden Hans van der Weide  
Welzijn Senioren Welzijn Senioren Welzijn Senioren  
k.adali@alifa.nl i,vanheerwaarden@alifa.nl h.vanderweide@alifa.nl  
       

Dian Tijdeman Monique Sanderink Marjan Cleine Django Leutscher
Financieel administratieve diensten Financieel administratieve diensten - JIJ Financieel administratieve diensten Financieel administratieve diensten
d.tijdeman@alifa.nl m.sanderink@alifa.nl m.cleine@alifa.nl d.leutscher@alifa.nl
       

 
Sanne Klaassen Linda van Veen Christine Mulder  
Taalaanpak - JIJ Taalaanpak Taalaanpak  
s.klaassen@alifa.nl l.vanveen@alifa.nl c.mulder@alifa.nl  
       
       
Ondersteuning Personeel      

Maaike Roelink Karin Peeters Margaret Kleisman Marlon Aalderson
Receptie Receptie Financiën Directiesecretaresse
m.roelink@alifa.nl k.peeters@alifa.nl m.kleisman@alifa.nl m.aalderson@alifa.nl
       

Karima Adlouni Henk van Dijk Milou Wolterinck Jojanneke van Goinga
Staf Controller PR & Communicatie HRM
k.adlouni@alifa.nl h.vandijk@alifa.nl m.wolterinck@alifa.nl j.vangoinga@alifa.nl
       
       
Management      

   
Liselot Reversma Willem Warmerdam    
Directie Teammanager    
l.reversma@alifa.nl w.warmerdam@alifa.nl