Onze mensen

Jongerenwerk      

Marije Davidse David Berghout Christina Saweiros Pascal Dijkman
Stedelijk Stedelijk Stedelijk Stedelijk en Zuid
m.davidse@alifa.nl d.berghout@alifa.nl c.saweiros@alifa.nl p.dijkman@alifa.nl
       

   
Kim Oude Keizer Douwe Bolsenga    
Stedelijk Stedelijk - Bike Works    
k.oudekeizer@alifa.nl d.bolsenga@alifa.nl    
       

 
Annemiek Kamphorst Merle de Vos Leroy Veldhuis  
Centrum Centrum Centrum  
a.kamphorst@alifa.nl m.devos@alifa.nl l.veldhuis@alifa.nl  
       

 
Mario Delogu Ramona Tahadi Randy Koetsier  
Zuid Zuid en Oost Zuid  
m.delogu@alifa.nl r.tahadi@alifa.nl r.koetsier@alifa.nl  
       

 
Sagar Bhagoe Assia Lbenay Jos Pinna  
Noord Noord Noord  
s.bhagoe@alifa.nl a.lbenay@alifa.nl j.pinna@alifa.nl  
       

 
Michael Spierings Gijs Vitadamo Randy Koetsier  
Oost Oost Oost  
m.spierings@alifa.nl g.vitadamo@alifa.nl r.koetsier@alifa.nl  
       

 

Bart Aalders Belinda Borchert Anel Daman  
West West West  
b.aalders@alifa.nl b.borchert@alifa.nl a.daman@alifa.nl  
       
       
Wijkwerk      

 

Gerard Krichjünger Cecila Altink Tom Schenk  
Centrum Noord Noord  
g.kirchjunger@alifa.nl c.altink@alifa.nl t.schenk@alifa.nl  

 

     

   
Sanne Hofmeijer Jorben Koenen    
Oost Centrum en Oost    
s.hofmeijer@alifa.nl j.koenen@alifa.nl    
       
       
Opvoeden & Opgroeien      

Anneke van der Linden Merle de Vos Marieke Bornebroek Irma Roolvink
Centrum Centrum Centrum en Zuid Zuid
a.vanderlinden@alifa.nl m.devos@alifa.nl m.bornebroek@alifa.nl i.roolvink@alifa.nl
       

Muzeyyen Tekin Silvia Wijering Marion van Gils Hilde Quivooy
Noord Oost Oost West
m.tekin@alifa.nl s.wijering@alifa.nl m.vangils@alifa.nl h.quivooy@alifa.nl
       
       
Vrijwilligersdiensten      

Theo Jongman Wil Varwijk Gerard Kirchjünger Sevilay Luiken-Dalli
Welzijn Senioren Welzijn Senioren Welzijn Senioren Welzijn Senioren
t.jongman@alifa.nl w.varwijk@alifa.nl g.kirchjunger@alifa.nl s.dalli@alifa.nl
       

Kamile Adali Ilse van Heerwaarden Hans van der Weide Leroy Veldhuis
Welzijn Senioren Welzijn Senioren Welzijn Senioren Welzijn Senioren
k.adali@alifa.nl i.vanheerwaarden@alifa.nl h.vanderweide@alifa.nl l.veldhuis@alifa.nl
       

Dian Tijdeman Monique Sanderink Marjan Cleine Django Leutscher
Administratieve diensten Administratieve diensten en JIJ Administratieve diensten Administratieve diensten
d.tijdeman@alifa.nl m.sanderink@alifa.nl m.cleine@alifa.nl d.leutscher@alifa.nl
       

 
Sanne Klaassen Linda van Veen Christine Mulder  
Taalaanpak en JIJ Taalaanpak Taalaanpak  
s.klaassen@alifa.nl l.vanveen@alifa.nl c.mulder@alifa.nl  
       

 
Jan Kuijper Rob Mortze Rob Vlietman  
Nieuw Begin Enschede Nieuw Begin Enschede Nieuw Begin Enschede  
j.kuijper@alifa.nl r.mortze@alifa.nl r.vlietman@alifa.nl  
       
Ondersteuning Personeel      

Maaike Roelink Karin Peeters Margaret Kleisman Marlon Aalderson
Receptie Receptie Financiën Directiesecretaresse
m.roelink@alifa.nl k.peeters@alifa.nl m.kleisman@alifa.nl m.aalderson@alifa.nl
       

Karima Adlouni Henk van Dijk Milou Wolterinck Jojanneke van Goinga
Staf Controller PR & Communicatie HRM
k.adlouni@alifa.nl h.vandijk@alifa.nl m.wolterinck@alifa.nl j.vangoinga@alifa.nl
       
Management      

   
Liselot Reversma Willem Warmerdam    
Directie Teammanager    
l.reversma@alifa.nl w.warmerdam@alifa.nl