Onze mensen

Jongerenwerk

Marije Davidse
Stedelijk
m.davidse@alifa.nl
David Berghout
Stedelijk
d.berghout@alifa.nl
Christina Saweiros
Stedelijk
c.saweiros@alifa.nl
Jos Pinna
Stedelijk
j.pinna@alifa.nl
Merle de Vos
Centrum en O & O
m.devos@alifa.nl
Sagar Bhagoe
Noord
s.bhagoe@alifa.nl
Assia Lbenay
Noord
a.lbenay@alifa.nl
Michael Spierings
Oost
m.spierings@alifa.nl
Randy Koetsier
Zuid en Oost
r.koetsier@alifa.nl
Mario Delogu
Zuid
m.delogu@alifa.nl
Pascal Dijkman
Zuid en Bikeworks
p.dijkman@alifa.nl
Ramona Tahadi
Zuid
r.tahadi@alifa.nl
Nourin Memdouh
Zuid
n.memdouh@alifa.nl
Anel Daman
West
a.daman@alifa.nl
Bart Aalders
West
b.aalders@alifa.nl
Belinda Borchert
West
b.borchert@alifa.nl
Douwe Bolsenga
Bikeworks
d.bolsenga@alifa.nl

Wijkwerk

Tom Schenk
Wijkwerk
t.schenk@alifa.nl
Cecila Altink
Wijkwerk
c.altink@alifa.nl
Sanne Hofmeijer
Wijkwerk
s.hofmeijer@alifa.nl
Jorben Koenen
Wijkwerk
j.koenen@alifa.nl

Opvoeden & Opgroeien

Anneke van der Linden
Opvoeden & Opgroeien
a.vanderlinden@alifa.nl
Marieke Bornebroek
Opvoeden & Opgroeien
m.bornebroek@alifa.nl
Irma Roolvink
Opvoeden & Opgroeien
i.roolvink@alifa.nl
Muzeyyen Tekin
Opvoeden & Opgroeien
m.tekin@alifa.nl
Silvia Wijering
Opvoeden & Opgroeien
s.wijering@alifa.nl
Marion van Gils
Opvoeden & Opgroeien
m.vangils@alifa.nl
Hilde Quivooy
Opvoeden & Opgroeien
h.quivooy@alifa.nl

Vrijwilligersdiensten

Leroy Veldhuis
Centrum en Seniorenwerk
l.veldhuis@alifa.nl
Theo Jongman
Seniorenwerk
t.jongman@alifa.nl
Wil Varwijk
Seniorenwerk - Administratieve Diensten
w.varwijk@alifa.nl
Savilay Luiken-Dalli
Seniorenwerk
s.dalli@alifa.nl
Kamile Adali
Seniorenwerk - Administratieve Diensten
s.adali@alifa.nl
Ilse van Heerwaarden
Seniorenwerk
i.vanheerwaarden@alifa.nl
Hans van der Weide
Seniorenwerk
h.vanderweide@alifa.nl
Dian Tijdeman
Administratieve Diensten
d.tijdeman@alifa.nl
Monique Sanderink
Administratieve Diensten - JIJ
m.sanderink@alifa.nl
Marjan Cleine
Administratieve Diensten
m.cleine@alifa.nl
Linda van Veen
Taalaanpak
l.vanveen@alifa.nl
Christine Mulder
Taalaanpak
c.mulder@alifa.nl

Nieuw Begin Enschede

Jan Kuijper
Nieuw Begin Enschede
j.kuijper@alifa.nl
Rob Mortze
Nieuw Begin Enschede
r.mortze@alifa.nl
Rob Vlietman
Nieuw Begin Enschede
r.vlietman@alifa.nl

Team Ondersteuning Personeel

Django Leutscher
Programmaregisseur
d.leutscher@alifa.nl
Carlette Bijker
Receptioniste - Telefoniste
c.bijker@alifa.nl
Karin Peeters
Receptioniste - Telefoniste
k.peeters@alifa.nl
Margaret Kleisman
Financiën
m.kleisman@alifa.nl
Marlon Aalderson
Directiesecretaresse
m.aalderson@alifa.nl
Karima Adlouni
Staf
k.adlouni@alifa.nl
Jojanneke van Goinga
HRM
j.vangoinga@alifa.nl
Milou Wolterinck
PR & Communicatie
m.wolterinck@alifa.nl

Management

Liselot Reversma
Directie
l.reversma@alifa.nl
Gerard Kirchjünger
Team Ondersteunend Manager Jongerwerk en Wijkwerk
g.kirchjunger@alifa.nl
Sanne Klaassen
Team Ondersteunend Manager Vrijwilligersdiensten en O&O
s.klaassen@alifa.nl
Michel Groenhuijzen
Business Controler
m.groenhuijzen@alifa.nl